Handmade - moje początki

Hejka! Jestem Amelka, a rękodziełem pasjonuję się od 2016 r. Pięć lat temu rozpoczęła się jedna z najpiękniejszych podróży w moim życiu, bowiem odkryłam, że dzięki sztuce mogę wyrazić siebie i - co cieszy mnie najbardziej - dzielić się nią z innymi. Ale zacznijmy od początku...


Wrzesień, 2016 r.

Pamiętam ten dzień doskonale - należało wybrać fakultet w szkole. Wybrałam zajęcia z rękodzieła artystycznego. Czy byłam uzdolniona manualnie? Skądże! Ba, nawet obawiałam się, że prędko mnie stamtąd wyrzucą.

A jednak, jestem tu, gdzie jestem.

Chodziłam na te lekcje - raz nauczyłam się podstaw decoupage, innym zaś razem poznałam technikę quillingu. Moje prace należały do tych raczej mocno przeciętnych, ale sprawiało mi to niebywałą radość.


Wiosna, 2017 r.

Zauważyłam, że najbardziej przemawia do mnie scrapbooking - zapewne kojarzycie exploding boxy. Jak wyglądał mój pierwszy box? Malutkie, kolorowe pudełko. Krzywe, w dodatku całe w kleju. Ale dumna byłam wtedy z siebie niesamowicie!


Sierpień, 2019 r.

Zakładam konto na Instagramie, aby pokazać otoczeniu moją twórczość. Chciałam, żeby profil ten stał się niejako pamiętnikiem, do którego będę wracać i obserwować postępy. Zaczęłam nawet dostawać nieliczne zamówienia, co tym bardziej sprawiło, że dostrzegłam większy sens w tym, co robię.


Lato, 2021 r.

Postanowiłam poszerzać horyzonty i zainteresowałam się również tworzeniem biżuterii, obrazów z quillingu oraz albumów. Z perspektywy czasu mogę śmiało powiedzieć, że rękodzieło to doskonała forma wyrażania siebie.

7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie